Telefon: 0262 655 58 56 E-mail: info@akyapimetal.com

Sundurma

Şirketimizle ilgili güncel tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sundurma

 

Sundurma, bir kapı ya da herhangi bir geçitin girişini küçük bir çatı gibi yağmur, güneş vb. etmenlerden koruyan ve arkası duvara verilen yapı.

Sundurma çelik çatılar genellikle ek binalarda, iki bina arasında, petrol ofilerinde, bekçi veya bahçıvan bölümlerinde, garajlarda kullanılırlar. Sundurma çelik çatıların uygulaması pratiktir ve yaptırıldığı bölüme estetik güzellik sağlar.Sundurma çelik çatılar pencere ve kapıları yağmur ve kara karşı korumakta ıslanmalara karşı bir engel oluşturmaktadır. Ayrıca güneş ışınlarından da yapıları korumakta renk dolmalarına karşı da etkisi çözümler üretmektedir. Son dönemlerde bahçe giriş kapılarında sıklıkla sundurma tipini görebilirsiniz.Ak yapı metal olarak biz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalısmaktayız. Size AK YAPI METAL olarak tavsiyemiz bizden teklif almandan karar vermemeniz olacaktır.

Amacımız, Fabrika tadilat ( beton, duvar, elektrik tesisatı, su tesisatı, çatı, izolasyon, bölme duvar, alçıpan, alçı, boya, seramik, asma kat, alüminyum doğrama, sensörlü kapı, otomatik kayan kapı, otomatik kepenk, otopark bariyer, makina güvenlik ekipmanları, fason metal imalat, her türlü demir doğrama ve hafif çelik konstrüksiyon, cephe ve fabrika temizliği, çit sistemleri vs.)  sektörününün her alanında sizlere, kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler üretmektir.